כיצד יכולים מוצרי הקד"מ לעזור לכם בהגדלת המכירות?

כמה פעמים יצא לכם להתהלך ברחוב ולקלוט בזווית העין שקית בד של אחד הסופרים או של אחת מחברות הנעליים? וכמה פעמים יצא לכם להבחין במחזיק מפתחות או ספל קפה שנשאו בשמו של מותג כלשהו?

ייתכן שבאותו הרגע בו הבחנתם במוצר הקידום אפילו לא הייתם מודעים לכך אך הוא כן תפס מקום מסוים בתודעה שלכם.

מגדילים את החשיפה ונכנסים לתודעה

מוצרי קד"ם הם מוצרים שונים שמטרתם להגדיל את החשיפה של העסק ולגרום לו להיכנס לתודעה של הלקוחות הפוטנציאליים. מוצרים אלו הם כלי יעיל במיוחד משום שהם לא רק משמחים את הלקוחות וגורמים להם להרגיש שהעסק מפנק אותם – הם גם ממשיכים לשווק את העסק בלי לדרוש מאמץ נוסף.

איך הם משווקים את העסק?

קחו למשל את הדוגמה של שקיות הבד – אותו אדם שמתהלך עם השקית לא רק מעיד על כך שהוא ביצע רכישה מהחנות – הוא גם חושף אותו לקהל הלקוחות הפוטנציאליים שמבחין בשקית הבד ואפילו לא יודע שהמותג נקלט במוחו. ברוב המקרים יכללו מוצרי הקד"ם בנוסף לשם של העסק גם מספר טלפון, אתר אינטרנט, פרופיל בפייסבוק ומייל כך שהלקוח הפוטנציאלי יוכל לצור קשר בקלות.

דוגמאות נוספות למוצרי קד"ם

נוסף על הדוגמאות שהזכרנו יכולים מוצרי הקדם להיות: עטים, בלונים, תיקים, לוחות שנה, חולצות, כובעים ואפשרויות אחרות שברוב המקרים יהיו שימושיות.

לצד הלקוחות העסק שנהנים ממוצרי הקדם באירועים שונים – בעת הרכישה, לכבוד חגים או בסוף שנה נהוג לשווק את המוצרים בתערוכות וכנסים.

אם אתם מעוניינים לשווק את העסק שלכם בצורה מוצלחת ולהגדיל את כמות המכירות הרי שמוצרי קד"ם יכולים לסייע לכם בצורה משמעותית. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולהזמין מגוון מוצרי קד"ם יצירתיים שישיגו את מטרותיכם.

ערן – 054-7708612

su0547708612@gmail.com

כיצד יכולים מוצרי הקד"מ לעזור לכם בהגדלת המכירות?

כתיבת תגובה

סגירה
×

מה תרצה לעשות כעת?