תנאי שימוש באתר SURPRISE מתנות לאוהבים

תקנון זה נכתב בלשון זכר אך האמור בו מייחס לנשים וגברים כאחד.

 1. קדימון

אתר SURPRISE מתנות לאוהבים הוא אתר המשמש כאתר מסחרי בלבד ואין לעשות בו שימוש שלא לצורך אין להעתיק לשנות או להפיץ ברבים ללא אישור מנהל האתר והגורמים המוסמכים בין אם זה גורם ראשון או צד ג .

בנוסף השימוש באתר זה על כל פניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים ותכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת  האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצים השונים .

 1. קניין רוחני

האתר כמו כל מידע שבו לרבות עיצוב האתר , קוד האתר , קבצי מדיה , לרבות גרפיקה וסרטונים תמונות טקסטים קבצים המוצעים להורדה וכל החומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של האתר SURPRISE מתנות לאוהבים ואין לעשות בהם שימוש ללא כל אישור מראש מהאתר SURPRISE מתנות לאוהבים  ושל כל הנוגעים בדבר סוכנים מפיצים וספקים . בנוסף אין להפיץ , להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד , גרפיות , סרטונים , סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש מהגורמים הממונים והמוסכמים באתר.

 1. תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים תקלות צד ג' או אחרים , הפרעות בזמינות האתר . ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

 1. קישורים לאתר

קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים , איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישי בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

 1. תכנים באתר

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם של SURPRISE מתנות לאוהבים ושל כל הנוגעים בדבר סוכנים מפיצים וספקים .

ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה { ראה סעיף 2 } למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין, כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני . במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף והפועל על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 1. מדיניות החזרת / החלפת מוצר

בחברת SURPRISE מתנות לאוהבים לא ניתן יהיה להחליף מוצר שהודפס ואושר על ידי הלקוח וכן לא ניתן יהיה לזכותו בהחזר כספי אלה רק על ידי שיקול דעתו ורצונו של מנהל האתר.

 1. ניהול משמשים ומבקרים

ניהול משתמשים ומבקרים באתר הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה- IP  של המחשב שלו , כתובת ה – macid  של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מובל על הגולש.

 1. צוות האתר / הנהלת האתר

יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשמשים הרשומים באתר . במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהיה כל תביעה , טענה או השמצה לגבי התנהלות האתר . כלפי הצוות והנהלת האתר .

 1. גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז ותוכלו להסירו בכל עת על ידי לחיצה על האיקס בצידו הימני של המודעה שקופצת לכם על המסך ובכך לא תקבלו שוב את ההודעה הקופצת אלה אם תסירו את החסימה דרך המחשב שלכם בלבד . { במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים } כדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של הגולשים וניתוח תנועת הגולשים, הרגלי הגלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה . בכל העת ולבד מאשר הגולשים המחוברים לאתר, המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 1. איזור שיפוט

איזור שיפוט בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלתה כל מחלוקת אתם מסכימים להלן כי  האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת  בתי המשפט הישראלים בלבד .והאזור בו אתם נמצאים .

 1. זמינות המוצר

מוצרים המוצגים באתר הם מוצרים זמינים במלאי ויתכן מצב שלקוח מזמין מוצר והמוצר אזל במלאי, צוות האתר מתחייב ליצור קשר במיידי אם הלקוח ולעדכן אותו בנוגע למוצר שחסר במלאי  ולהציע ללקוח להמתין  עד שיחזור למלאי או להחליף במוצר אחר שווה ערך למוצר שהזמין , אם הלקוח ביצע עסקה ואין את המוצר במלאי יהיה רשאי הלקוח לבקש לבטל עסקה כחוק . ולקבל את כספו בחזרה ללא כל דרישת תשלום נוספת כי לא קיבל שום תמורה עבור מה ששילם .

שעות פעילות:

ימים א'-ה' – בין השעות  09:00 עד 19:00

ימי ו' – בין השעות 09:00 ל 11:00

יש עם מי לדבר בכל עת בטלפון  054-7708612 / 054-4616119 במידה ולא עונים ניתן להשאיר הודעה בכתובת המייל: su0547708612@gmail.com

צוות והנהלת האתר SURPRISE מתנות לאוהבים  מאחלים לכם גלישה נעימה וחווית קניה מטורפת ומזמינה אתכם להירשם לאתר.

גלישה נעימה  ערן אלקולומברה

SURPRISE מתנות לאוהבים

מדיניות ביטולי עסקאות עם צרכן בהתאם לחוק הגנת הצרכן ביטול עסקת רוכלות

 1. אם הזמנת את השירותים בנסיבות בהן לפי חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1891 מדובר ב"עסקת רוכלות", זכותך לבטל את ההתקשרות תוך 14 ימים מיום עשיית ההסכם או מיום קבלת הפרטים הנדרשים על פי דין בנוגע להתקשרות, לפי המאוחר מבניהם, אבל – במקרה שהעסקה אינה "עסקה מתמשכת" כהגדרתה בחוק הגנת הצרכן, לא תוכל לבטל את ההתקשרות אם התחלנו לספק לך את השירות; במקרה של ביטול של עסקה שהיא "עסקה מתמשכת" שהתחלנו במתן השירות לפיה, אנו נחזיר לך את הסכום שכבר שילמת לנו, אבל נחייב אותך בתמורה היחסית בעד השירות שניתן לך; במקרה שקיבלת מאתנו טובין לצורך מתן השירות, עליך להשיבם לנו.
 2. אם הזמנת מאתנו טובין שאינם פסידים למשל, מכשיר, בנסיבות של "עסקה ברוכלות" כאמור, זכותך לבטל את ההתקשרות תוך 14 ימים מהיום שבו נמסר לך הטובין או מיום מסירת המידע הנדרש על פי הדין בנוגע להתקשרות, לפי המאוחר מבניהם; אם קיבלת את הטובין, עליך להשיבם לנו ואנו נחזיר לך את הסכום שכבר שילמת לנו. 3 .אין באמור בסעיף זה כדי לגרוע מזכותנו לתבוע את נזקינו, ובלבד שערך הנכס נושא העסקה פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו. ביטול עסקת מכר מרחוק לנו ואנו נחזיר לך את הסכום שכבר שילמת לנו. 3 .בנוסף, זכותנו לחייב אותך בדמי ביטול בגובה %5 ממחיר העסקה, או סכום אחר שייקבע בחוק, לפי הנמוך מבניהם, אלא אם כן ביקשת לבטל את ההתקשרות בגלל פגם בטובין או בגלל אי התאמה בין השירות או הטובין לבין הפרטים שמסרנו לך לגביהם או בגלל אי אספקת השירות או הטובין במועד שנקבע לכך בחוזה או בשל כל הפרה אחרת של החוזה על ידנו. ביטול עסקה שבוצעה בנקודת מכירה .אם רכשת מאתנו טובין בלתי פסידים למשל, מכשיר בנקודת מכירה, תוכל לבטל את הרכישה בתוך 14 ימים מהיום שקיבלת את הטובין. הוראה זו חלה רק אם תחזיר לנו את הטובין מבלי שנפגמו ומבלי שעשית בהם שימוש. אם דרשנו ממך לרכוש מאתנו טובין כתנאי להזמנת השירות, תוכל להחזיר את הטובין אם תבטל את השירות בהתאם לסעיף זה, גם אם עשית שימוש בטובין. לתשומת לבך, איננו דורשים לעולם שתרכוש מאתנו ציוד לצורך קבלת שירות לפי הסכם זה.
 3. כדי לקבל החזר, עליך להציג לנו חשבונית או סרט קופה או פתק החלפה או הוכחה אחרת על עצם ביצוע הרכישה או הזמנת השירות, המועד בו התקיימה, הסכום ששולם ואמצעי התשלום. אנחנו נחזיר לך את הסכום ששילמת, או נבטל את חיובך, פחות דמי ביטול בגובה 5% ממחיר העסקה או סכום אחר שייקבע בחוק, לפי הנמוך מבניהם, וכן דמי סליקת כרטיס אשראי עבור העסקה שבוטלה, אם חברת הסליקה גבתה מאתנו דמי סליקה. ביטול עסקאות רשאים אני לקזז ממך את עלויות הסליקה לחברת האשראי
 4. חברת סורפריז מתנות לאוהבים רוצים ועושים הכול כדי שהלקוח שלנו יהיה מרוצה מהשירות ומאיכות המוצר וכן אנו קשובים לכל צרכיו של הלקוח לכל נושא שלא יידרש
 5. חבר סורפרייז מנות לאוהבים לא תחזיר כסף עבור מוצר שנעשה בו הדפסה שאושר על ידי הלקוח אלה במקרים חריגים שההדפס יצא פגום או המוצר לא הגיע בשלמותו ללקוח אבל אם נז כל שהוא נגרם על ידי הלקוח אין אני כחברה אחראים לגבי המוצר
 6. חברת סורפרייז מתנו לאוהבים מאחלת לכל לקוחותיה קניה מהנה ובטוחה
סגירה
×

מה תרצה לעשות כעת?